CZ

DBD Group chápe developerskou činnost nejen jako prostředek kultivace místa pro život či uspokojení potřeb kvalitního bydlení, ale také jako zajištění ekonomických prostředků sestabilním růstem.

„Kontinuálně hledáme pro spolupráci na projektech nové investiční partnery, kterým díky našim zkušenostem nabízíme zajímavé možnosti zhodnocení finančních prostředků.“

Index vývoje cen nových bytových jednotek v Praze

ilustrační graf
US

Stabilní ekonomické prostředí v České republice, pevné provázání s Evropskou unií, ale i orientace na dynamický trh v USA nabízí investorům jistotu dobrého zhodnocení při relativně nízké míře rizika.

Investoři se mohou podílet na zajištění financování počáteční fáze projektu, tedy akvizici zajímavých nemovitostí, vypracování studie nebo i projektové přípravě až do fáze územního rozhodnutí či stavebního povolení. Samotná stavební realizace je pak povětšinou financována z bankovních úvěrů.

Index vývoje cen nových bytových jednotek v Sarasotě

ilustrační graf

Našim investičním partnerům nabízíme

v závislosti na konkrétních podmínkách a ukazatelích daného projektu tři modely spolupráce:

1jednoduchý úvěr na doplnění ekvity se zajímavým zhodnocením
2úvěr se společenským podílem v projektové společnosti spojený s pevným úrokem a podílem na zisku
3odkoupení 100% projektové společnosti a najmutí DBD Group jako manažera projektu s pevným tzv. „development fee“

Máte-li chuť zhodnotit svoje volné finance ve spolupráci s DBD Group, neváhejte nás kontaktovat, připravíme pro vás investiční příležitost na míru přesně podle vašich požadavků a představ.

Budeme vás kontaktovat